N00027 | Prodej menší chaty ve Svojanově u Borušova

Borušov  

1 600 000 Kč

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji krásnou chatu ve Svojanově u Borušova. Tato chata je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v klidném přírodním prostředí.

Popis chaty:
Kuchyňský kout
Pokoj
Sprchový kout a WC
Krb s možností grilování

Vybavení a technické zázemí:
Vytápění: Krbová kamna nebo elektrické přímotopy
Ohřev vody: Elektrický bojler
Odpad: Připojeno na čističku odpadních vod
Voda: Ze studny

Další vybavení a okolí:
Bazén
Dětské hřiště

Chata se nachází v malebném přírodním prostředí, které nabízí široké možnosti pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, rybaření a další outdoorové aktivity. V ceně je zahrnut i pozemek k chatě o velikosti 1.000 m2. Dále bude zájemci o nabytí převeden podíl nebo zřízeno věcné břemeno na cestě k nemovitosti, studni, bazénu, čistírně odpadních vod a k transformátoru a to za úplatu 200.000,-Kč.

Pro bližší informace kontaktujte naši makléřku.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si tuto chatu zamilujete!
Zastavěná plocha 47 m2
Užitná plocha 44 m2
Plocha parcely 1000 m2
Druh objektu smíšená
Stav objektu velmi dobrý
Počet podlaží v objektu 1
Umístění objektu polosamota
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
Energetický ukazatel
podle vyhlášky
č. 148/2007 Sb.

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Telefon:
E-mail:

Kontaktní formulář