N00113 | Prodej komerčního objektu v Borušově s pozemky o výměře cca 3.500 m2

Borušov  

7 500 000 Kč

Z kupní ceny možnost odpočtu DPH

Změnte budoucnost svého podnikání!
Bývalý kravín se proměnil v diamant borušovského průmyslu.

Vážení podnikatelé a investoři,
hledáte-li prostor pro rozvoj vašeho podnikání, máme pro vás jedinečnou příležitost! Představujeme vám tento úžasný komerční objekt v Borušově, který prošel částečnou rekonstrukcí firmou ZNK s.r.o. a nyní čeká na vaše geniální nápady a projekty!

Nová éra moderního podnikání: S továrními halami, které nabízí výšku 4-5 metrů, a zátěžovou podlahou připravenou na umístění výrobních strojů, máte zde ideální prostředí pro výrobu či skladování. A nezapomeňme na silážní jámu, která může být vaším tajným esem pro speciální projekty!

Moderní vybavení: S novými rozvody elektřiny a vody, včetně revize rozvaděče z roku 2023, máte jistotu spolehlivosti a efektivity. Navíc, přímotopy zajistí útulné prostředí i v chladných dnech!

Kvalita nadstandardu: Po rekonstrukci září tento objekt pohledovými interiérovými dveřmi s kováním a zcela novou kanceláří s moderní koupelnou a se záchodem. Nechte se okouzlit prostornou půdou s betonovou podlahou a novou střešní konstrukcí. Půda nabízí dokonalou příležitost pro vybudování bytů, apartmánů nebo kanceláří.

Bezpečná lokalita: Nacházíte se v "obydlené" lokalitě s dalšími podobnými objekty, kde někteří majitelé dokonce i bydlí! Tato přítomnost znamená dohled a bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

Skvělá dostupnost: S plánovanou výstavbou dálnice do dvou let a blízkosti letiště máte zaručený snadný přistup pro kamiony i pro vaše obchodní partnery!

Nenechte si tuto šanci uniknout!
Kontaktujte nás ještě dnes a připravte se na novou éru vašeho podnikání v Borušově!
Investujte do budoucnosti, investujte do tohoto úžasného objektu!

Návratnost investice:
Vycházíme-li z ceny nájemného 90.000,- Kč / měsíc = 1.080.000,- Kč / rok
pak při koupi fyzickou osobou vyjde návratnost investice na 6,9 let (7.500.000,- Kč)
a u právnické osoby je to 5,4 let (5.925.000,- Kč - po odpočtu DPH)
Celková plocha 926 m2
Počet podlaží 1
Druh objektu cihlová
Stav objektu dobrý
Účel budovy Průmyslový areál
Doprava silnice
Elektřina Elektro - 230 V; Elektro - 380 V
Voda Voda - dálkový vodovod
Topení Lokální - elektrické
Odpad ČOV pro celý objekt
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Telefon:
E-mail:

Kontaktní formulář